اولتیماتوم دوباره به علیرضا منصوریان / صدای پای فرهاد مجیدی می آید

تبلیغات

اولتیماتوم دوباره به علیرضا منصوریان / صدای پای فرهاد مجیدی می آید

به گزارش جام جم آنلاین ، کسی که بیشتر از هر فرد دیگری بابت این شکست با مشکل روبرو می شود علیرضا منصوریان است. تیم او در کل این فصل فقط یک گل زده است. آمار فاجعه بار استقلالی ها در گلزنی از یک سو و نتایج بسیار ضعیف این تیم در لیگ از سوی دیگر باعث شده است تا بار دیگر زمزمه های اخراج منصوریان از استقلال به گوش برسد.

فصل گذشته که منصوریان در اوایل فصل با استقلال ضعیف نتیجه می گرفت چنین شایعاتی شنیده می شد اما اکنون این شایعات نسبت به گذشته جدی تر به نظر می رسد. منصوریان تیم جوان استقلال را تبدیل به یک تیم پیر و مصدوم کرده است و از این رو نتایج استقلال غیر قابل قبول تر به نظر می رسد.

به محض شنیدن خبر اخراج منصوریان شایعه حضور فرهاد مجیدی بر روی نیمکت استقلال شنیده می شود، بازیکنی که معمولا صریحا درباره استقلال و نتایج آن اظهار نظر نمی کند اما بالقوه ترین گزینه ممکن برای آلترناتیوی منصوریان است! فعلا صدای فرهاد می آید. اگر استقلال در هفته پنجم به یک پیروزی شیرین دست یابد ممکن است این شایعات فروکش کند اما اگر رویه ضعیف فعلی ادامه داشته باشد آنگاه تغییر و تحولات قطعی به نظر می رسد.

منبع مطلب : بروزها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار