تبلیغات

کمدین محبوب جهان جیم کری: به رنگ احتیاج دارم!

جیم کری ، کمدین و هنرپیشه محبوب کانادایی- آمریکایی مدتی است از صحنه فیلم کنار رفته بود و طرفدارانش را با این سوال روبرو کرده بود که مشغول چه کاری است. مستند جدیدی به نام «جیم کری: به رنگ احتیاج دارم» پاسخ این پرسش هاست.

جیم کری

«به رنگ احتیاج دارم» مستند کوتاهی از جیم است که دو هفته پیش در وب سایت «ویمیو» آپلود شد و از آن زمان همه‌گیر شده است و تا کنون بیش از دو میلیون بار تماشا شده است.

در این مستند جیم کری سخت مشغول نقاشی است و تابلو های او بسیاری از تماشاگران را متحر کرده است. او ۶ سال پیش شروع به نقاشی کرد.

کری در فیلم ۶ دقیقه ای می گوید «هنرمند» بودن یعنی به تصویر کشیدن زندگی درونی خود. او می گوید یک هنرمند از احساساتش و یا نیازهایش الهام می گیرد.

آخرین پروژه های بازیگری کری در سال ۲۰۱۳ بود و فیلمهای او مانند «احمق و احمق تر ۲» مورد استقبال منتقدین و تماشاگران قرار نگرفت.

این کمدین در ماههای اخیر درگیر اتهاماتی شده بود. بعد از اینکه کاتریونا وایت، دوست دختر سابق جیم سال گذشته درگذشت، همسر پیشین کاتریونا وایت، از جیم‌کری شکایت کرده و او را برای مرگ کاتریونا مقصر دانست.

دلیل مرگ کاتریونا وایت خودکشی اعلام شد اما مارک برتون همسر سایق کاتریونا، می گوید جیم‌کری داروهایی به کاتریونا داده که تنها با نسخه پزشک قابل خرید هستند و استفاده از آنها بدون نسخه غیر قانونی است و از این رو، جیم کری را در مرگ کاتریونا مقصر دانست. جیم کری این اتهام را رد کرد.

وبگردی سایت کسب و کار بازده کمدین محبوب جهان جیم کری: به رنگ احتیاج دارم!

خبرخوان هفته

(مشاهده ۱ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

منبع مطلب : بروزها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار