تبلیغات

تمرین یوگا همراه با آلکاپاهای شگفت انگیز

کودکان از آلپاکاها هیچ ترسی ندارند و به آسانی وارد مرز آلپاکاها می شوند. آنها حتی گاهی اوقات در میان انجام دادن حرکات رقص خود این حیوانات را که از میانشان عبور می کنند نوازش می کنند. خانواده ها با آمدن به این کلاس ها زمان مفرحی را سپری می کنند

 کلاس های یوگا همراه با آلکاپاهای شگفت انگیزکلاس های یوگا همراه با آلکاپاهای شگفت انگیزاختصاصی «تابناک با تو»؛ مزرعه ای در استان «مانیتوبا»، کانادا به دنبال پرطرفدار شدن کلاس های یوگا در میان حیوانات آلپاکا، کلاس های رقص در میان این حیوانات را آغاز کرده است.

در این کلاس ها رقص های هیپ هاپ، باله، پیلاتس، ائروبیک، و رقص کودک و مادر آموزش داده می شود. تمام کلاس ها در هوای باز برگزار شده و در حدود ۴۵ دقیقه زمان می برند. بنیانگذار این کلاس ها خانم پاتمن اعتراف می کند که آلپاکاها در میان جوانان بسیار محبوب و پرطرفدار هستند.

کلاس های یوگا همراه با آلکاپاهای شگفت انگیز  

او همچنین اضافه می کند: «ما می خواستیم باعث رونق اقتصادی شهر کوچکمان شویم و فعالیت هایی را برای جوانان ایجاد کنیم. کودکان از آلپاکاها هیچ ترسی ندارند و به آسانی وارد مرز آلپاکاها می شوند. آنها حتی گاهی اوقات در میان انجام دادن حرکات رقص خود این حیوانات را که از میانشان عبور می کنند نوازش می کنند. خانواده ها با آمدن به این کلاس ها  زمان مفرحی را سپری می کنند».

کلاس های یوگا همراه با آلکاپاهای شگفت انگیز 

حیوانات آلپاکا همواره به عنوان حیواناتی آرام و دوست داشتنی شناخته شده اند. توقفی در این مزرعه قطعا تجربه ی جالبی برای شما خواهد بود.

کلاس های یوگا همراه با آلکاپاهای شگفت انگیز  کلاس های یوگا همراه با آلکاپاهای شگفت انگیز

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار