دمای تهران به 41 درجه می رسد

تبلیغات

دمای تهران به 41 درجه می رسد

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: به جز جنوب شرق، شمال شرق و سواحل خزر دما در سایر مناطق کشور افزایش می یابد.

دمای تهران به 41 درجه می رسدبه گزارش صبحانه،معصومه احمدی، اظهار داشت: عصر امروز و فردا شاهد وقوع رعد و برق و وزش باد در ارتفاعات زاگرس جنویی هستیم و بر این اساس در استان های چهارمحال، کهگیلویه، ایلام، کرمانشاه و خوزستان وزش باد را شاهد خواهیم بود. این وزش با خیزش گرد و غبار همراه می شود.

وی با اشاره به پیش بینی وضع هوا در جنوب شرق کشور گفت: از اواخر وقت فردا و روز شنبه برای ارتفاعات استان های هرمزگان و سیستان وبلوچستان افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و بارش پراکنده باران پیش بینی می شود. شدت بارش ها در روز شنبه بیشتر از فردا خواهد بود.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه در 5 روز آینده باید منتظر هوای گرم باشیم، افزود: به جز جنوب شرق و شمال شرق و سواحل خزر در سایر نقاط کشور تا اواسط هفته آینده هوای گرمی را شاهد خواهیم بود. به صورتی که تهران فردا در گرمترین زمان دمای 41 درجه را تجربه می کند.

احمدی با اشاره به وقوع طوفان های 120 روزه در زابل، گفت: امروز و فردا از شدت این طوفان کاسته شده اما از روز شنبه بار دیگر سرعت باد افزایش می یابد. آخر هفته دریای عمان مواج است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار