تبلیغات

اظهارات جدید رئیس کمیته انضباطی درباره محرومیت سه بازیکن استقلال

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: استقلالی‌ها امروز با حضور در فدراسیون مدارکشان را ارئه کردند، ما هم به زودی رای را صادر می‌کنیم.

اسماعیل حسن‌زاده در خصوص پرونده استقلالی‌ها و محرومیت 3 بازیکن این تیم گفت: ظهر امروز آقای افتخاری به همراه منصوریان و عبدالهی در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حاضر شدند و ما هم این نشست را به درخواست باشگاه استقلال برگزار کردیم.

وی افزود: هر 3 بازیکن که به تیم ملی دعوت شده بودند در این جلسه حضور داشتند و شکایت فدراسیون فوتبال، دپارتمان جوانان و سرپرست تیم ملی در این نشست قرائت شد و استقلالی‌ها مدارک خود را ارائه کردند، به زودی هم رأی مقتضی صادر خواهد شد.

رئیس کمیته انضباطی در خصوص اینکه استقلالی‌ها مدعی بودند این کمیته نامه‌های آنها را در نظر نگرفته است، گفت: ما نتیجه بررسی پرونده را در قالب رأی صادر می‌کنیم و درست نیست که در یک مصاحبه بخواهیم رأی را اعلام کنیم.

حسن‌زاده تأکید کرد: نمایندگان باشگاه استقلال امروز دفاعیات خودشان را انجام دادند و حالا ما هستیم که باید این دفاعیات را بررسی و رأی نهایی را صادر کنیم.

وی درخصوص اعتراض مربیان تیم ملی به اینکه شاید اگر این بازیکنان بودند تیم ملی حذف نمی‌شد، گفت: یکی از دلایلی که فدراسیون از باشگاه استقلال شکایت کرده بود همین موضوع است و ارزش گذاشتن به تیم ملی باید در رأس امور همه باشگاه‌ها باشد، حضور در تیم ملی هم افتخار است و هم وظیفه.

حسن‌زاده در پاسخ به این سوال که رأی چه زمانی صادر خواهد شد، گفت: به زودی رأی را صادر می‌کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا این رأی قبل از بازی با نفت آبادان صادر می‌شود یا خیر، گفت: هزار بار هم از من سئوال کنید جواب من این است که رأی به زودی صادر می‌شود.

فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار