تبلیغات

گرانترين شام جهان 7 ميليارد تومان آب مي‌خورد

رستوران لوکس " سه لَ وي" سنگاپور با همکاري شرکت روسي "جهان الماس" طرح جديدي به مشتريان خود ارائه مي‌دهند که در نوع خود بي‌سابقه و بسيار پرهزينه است.

جالبترین ها - مجله اینترنتی آتا ایرانگرانترين شام جهان 7 ميليارد تومان آب مي‌خورد

 رستوران لوکس " سه لَ وي" سنگاپور با همکاري شرکت روسي "جهان الماس" طرح جديدي به مشتريان خود ارائه مي‌دهند که در نوع خود بي‌سابقه و بسيار پرهزينه است. اين رستوران حاضر است در ازاي دريافت 2 ميليون دلار (7 ميليارد تومان) شبي به يادماندني را براي 2 نفر از مشتريان خود فراهم کند که در پايان يک برنامه مهيج 8 ساعته، ميزي از 18 نوع غذاي متنوع آسيايي براي آنها سرو خواهد شد.

قرار است در اين برنامه 8 ساعته، دو مهمان ويژه که حاضر به پرداخت مبلغ گزاف 2 ميلون دلاري شده‌اند، در ابتدا به يک تور 45 دقيقه‌اي پرواز بر فراز سنگاپور بروند، سپس بر روي يکي از برج‌هاي مرتفع شهر فرود آمده و با مشايعت يک خودروي لوکس رولز رويس به قايق تفرحي خصوصي انتقال داده مي‌شوند. اين کشتي تفريحي، دو مهمان ويژه را به هتل ساحلي "مارينا بِي سندز هتل" رسانده تا در آنجا با 10 هزار شاخه گل رز از آنها استقبال شود.

 جايگاه اين دو مهمان به شکلي در نظر گرفته شده است که چشم‌اندازي 360 درجه‌اي از کل شهر دارند و يک گروه موسيقي به صورت زنده براي آنها برنامه اجرا مي‌کند. سپس منوي غذايي شامل 18 غذاي گرانقيمت کشورهاي آسيايي از خوراک صدف بلون گرفته تا خاويار الماس و ماهي سالامون آلاسکا به همراه انواع دسرها و نوشيدني‌ها براي اين دو مهمان آورده مي‌شود. براي سرو غذا از ابزار خاصي استفاده خواهد شد، به عنوان مثال چوبک‌هاي مخصوص خوردن غذاهاي چيني و ژاپني با الماس تزئين شده‌اند، مبلمان کاملا کار دست استادان برجسته نجار هستند و با مرغوب‌ترين پارچه مخمل قرمز و براق پوشيده شده‌اند. 

ماجرا به همين‌جا ختم نمي‌شود زيرا در پايان صرف شام يک انگشتر مزين به الماس کم‌ياب 2.08 قيراطي به رنگ آبي نيز به مهمان اعطا مي‌شود. الماس در اين سايز و با اين رنگ، يکي از کمياب‌ترين جواهرات جهان است. اين دو مهمان مي‌توانند در صورت تمايل شب را در هتل اقامت داشته باشند. مهمانان در ابتدا بايد براي سپري کردن اين شب به يادماندني ثبت نام کنند و درصورتيکه نام آنها از سوي رستوران انتخاب شود مي‌توانند اين 2 ميليون دلار را پرداخت کنند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار