تبلیغات

اولین عکس از گریم بازیگر زن ترکیه در ایران

اولین عکس از گریم بازیگر زن ترکیه در ایران

بازیگر مشهور ترکیه که مدتیست در اصفهان و در هتل عباسی به سر میبرد ، برای بازی در فیلم جن زیبا تست گریم شد . نورگل پشیلچای بازیگر زن مشهور ترکیه در فیلمی ایرانی بازی میکند . به گزارش ایران ناز مهرداد فريد تهيه کننده سينما با انتشار تصاويري از تست گريم نورگل يشيلچاي در کنار فرهاد اصلاني خبر از حضور اين بازيگر ترکيه اي در فيلم جن زيبا داد.

در طي چند هفته اخير خبري مبني بر حضور بازيگر ترکيه اي در فيلم جن زيبا منتشر شد اما فورا اين خبر تکذيب شد اما ماجرا به همين جا ختم نشد. نورگل يشيلچاي بازيگر ترکيه اي با انتشار تصاويري از هتل عباسي اصفهان شائبه هايي از حضورش در ايران را به وجود آورد و بعد از تاييد و تکذيب هاي فراوان بالاخره تصويري از تست گريم بازيگر ترکيه اي در فيلم جن زيبا منتشر شد.

بعد از انتشار تصويري از نورگل يشليچاي بازيگر ترکيه اي در کنار پرويز پرستويي به عنوان بازيگران فيلم جن زيبا مهرداد فريد تهيه کننده اين فيلم سينمايي با انتشار پستي در صفحه اينستاگرامش اين خبر را تکذيب کرد و نوشت :من چنين ترکيبي را براي بازيگران در نقش اصلي اين فيلم تکذيب ميکنم. ترکيب بازيگران در اين فيلم طوري ديگر است که متعاقبا اعلام ميکنم.

اولین عکس از گریم بازیگر زن ترکیه در ایران

اين تهيه کننده سينما با انتشار پستي جديد خبر از تاييد بازي بازيگر ترکيه اي در فيلم جن زيبا داد و تصويري از تست گريم اين بازيگر به همراه فرهاد اصلاني را منتشر کرد.

مهرداد فريد با انتشار اين تصاوير نوشت :در پست قبلي ترکيب نورگل يشيل چاي با پرويز پرستويي را براي بازي در فيلم جن زيبا تکذيب کردم و گفتم رسانه هاي زرد در اين باره طبق معمول جلو جلو دويده اند. الان مي توانم با افتخار اعلام کنم که بازيگران اصلي اين فيلم نورگل يشيلچاي و فرهاد اصلاني هستند.

اولین عکس از گریم بازیگر زن ترکیه در ایران

فرهاد اصلاني در جن زيبا

اولین عکس از گریم بازیگر زن ترکیه در ایران

تست گريم فرهاد اصلاني در فيلم سينمايي جن زيبا

جن زيبا فيلمي به کارگرداني بايرام فضلي و تهيه کنندگي مهرداد فريد است که فرهاد اصلاني و نورگل يشيلچاي در مقام دو بازيگر اصلي در اين فيلم به ايفاي نقش مي پردازند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار