تبلیغات

افتتاح رستوران ماریجوانا در هالیوود

افتتاح رستوران ماریجوانا در هالیوود

افتتاح رستوران ماریجوانا در هالیووداختصاصی «تابناک باتو» ـ روز سه شنبه گذشته نخستین رستوران ماریجوآنا در آمریکا در «وست» هالیوود کالیفرنیا افتتاح شد؛ در این رستوران منحط به مشتریان اجازه می‌دهند که علاوه بر خوردن غذا، مشروب بنوشند و ماریجوآنا مصرف کنند.

این رستوران تصادفی شکل نگرفته و با وجود اینکه مصرف ماریجوآنا هنوز در سطح فدرالی ممنوع است، در سال‌های اخیر مصرف آن در برخی ایالات‌ آمریکا قانونی شده است.

کالیفرنیا که بزرگترین بازارهای ماریجوآنای قانونی در جهان به شمار می‌رود، مصرف شاهدانه هندی برای سرگرمی را قانونی کرده و پیش بینی می‌شود، در وست هالیوود هفت رستوران و کافی شاپ از این دست به زودی افتتاح شوند.

افتتاح رستوران ماریجوانا در هالیوود

این رستوران به سبک کافه‌های حشیش معروف در آمستردام طراحی شده و گنجایش ۲۴۰ تن را دارد و ورود افراد کمتر از ۲۱ سال به آن ممنوع است.

این کافه رستوران کارشناس هم دارد؛ یک سرویس به نام «فلاور هاست» که به مشتریان حشیشی کارکشته و یا تازه کار خدماتی ارائه می‌دهد، که ببینند چه نوع ماریجوانایی با غذایی که خورده اند از نظر قدرت و مزه مطابقت می‌کند و همخوانی دارد.

افتتاح رستوران ماریجوانا در هالیوود

سیگار‌های شاهدانه بسته بندی شده هر یک ۱۸ دلار و برخی از محصولات قابل مصرف حشیش و همچنین لوازم جانبی مانند کتری با نشان این ماده مخدر به فروش می‌رسد.

آندره درامر، مدیر آشپزخانه می‌گوید: من هرگز فکر نمی‌کردم، بخشی از صفحه جدیدی در تاریخ باشم. باز کردن مکانی امن برای مصرف انبوه بسیار عالی است. آمستردام تنها نمونه‌ای از این نوع است که من می‌دانم.

افتتاح رستوران ماریجوانا در هالیوود

مصرف کنندگان از سراسر آمریکا آمده بودند و حتی یک زن و شوهر نیز روز سه شنبه از اقیانوس اطلس و با عبور از انگلستان خود را برای شرکت در افتتاحیه رسمی این کافه رستوران رساندند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار