تبلیغات

وجود موش مرده در سوپ، باعث پلمپ رستوران شد! +عکس

یک رستوران زنجیره‌ای معروف در چین مجبور به پرداخت غرامت سنگین شد.

یکی از شهروندان این رستوران در حین صرف سوپ یک موش مرده را در ظرف خود مشاهده می‌کند. به دنبال این اتفاق، تصاویر این خبر به سرعت در شبکه‌های اجتماعی پخش شده و سهام این رستوران سرشناس در طی ۱ سال سقوط می‌کند. این رستوران که در استان شاندونگ چین قرار داد هم اکنون به طور موقت تعطیل شده است و باید مبلغ ۵۰۰۰ یوان را به آن شهروند پرداخت کند. طبق گزارش یکی از رسانه‌های محلی، همسر زنی که موش مرده را در سوپ خود دیده بود از پذیرفتن غرامت صرف نظر کرد.

www.dustaan.com وجود موش مرده در سوپ، باعث پلمپ رستوران شد! +عکس

به گزارش خبرگزاری بی بی سی، این شهروند یک زن باردار بوده است. بعد از این اتفاق زمانی که یکی از کارکنان رستوران متوجه می‌شود که آنان نگران سلامت نوزادشان هستند، پیشنهاد می‌کند تا نوزاد را سقط کنند. علاوه بر آن، برای انجام این کار هم مبلغ ۲۰.۰۰۰ یوان را در اختیارشان قرار می‌دهد.به دنبال انتشار عکس یک موش مرده در سوپ در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی کشور چین، مردم خشم و نفرت خود را به این اتفاق نشان دادند. صاحب این رستوران در خبری این اتفاق را عدم رعایت بهداشت در رستوران دانست، ولی بعد این خبر را تکذیب کرد.

نحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار