تبلیغات

چطور بیرون از خانه، غذای سالم بخوریم؟

چطور بیرون از خانه، غذای سالم بخوریم؟ مجموعه: آموزش انواع غذاهابهترین رستوران های ایران,تخفیف رستوران,تخفیف رستوران ها،رستوران دارای تخفیف

خوردن غذای سالم به درون خانه محدود نمی‌شود، می‌توانید زمانی که با دوستان‌تان به وقت گذرانی و بیرون‌گردی می‌روید، با انتخاب مکان مناسب غذاهای سالم را پیدا کنید.

یکی از دغدغه‌های افرادی که اهمیت خاصی به تغذیه سالم می‌دهند، این است که زمانی که بیرون از خانه باشند، نمی‌توانند غذای سالم بخورند و برای همین، مجبور می‌شوند تن به خوردن فست فود بدهند و یا گرسنگی را تحمل کنند تا زمانی که به خانه بازگردند. اینجاست که جمله «هیچ جا خانه آدم نمی‌شود» معنای خاصی برایشان پیدا می‌کند!

اما مجبور نیستید از غذاهای ناسالم و دارای چربی‌های اشباع شده سفارش دهید، بلکه با انتخاب گزینه درست می‌توان بیرون از خانه هم غذاهای سالم را پیدا کرد. در ادامه به معرفی مکان‌های دارای غذای سالم می‌پردازیم.

۱٫ رستوران های لوکس
رستوران‌های سطح بالا و لوکس، اهمیت خاصی به مشتریان خود قائل هستند و نمی‌خواهند هیچ مشتری ناراضی داشته باشند. در نتیجه، علاوه بر حفظ کیفیت غذا و اهمیت به نحوه سرو شدن آن، به تنوع غذایی منو هم اهمیت خاصی قائل می‌شوند.

پس برای افرادی مثل شما هم تدابیری اندیشیده‌اند و می‌توانید از آنها درخواست کنید که قسمت غذاهای سالم‌تر را در منو به شما نشان دهند.

رستوران های لوکس,تخفیف رستوران ها,رستوران دارای تخفیف

2.  رستوران‌های دریایی
یکی از انواع غذاهای سالم و مقوی، غذاهای دریایی هستند که به دلیل سرشار بودن از پروتئین بدون چربی و اسید چرب امگا۳ غذای بسیاری مفید و مغذی به شمار می‌روند. این نوع غذاها علاوه بر فواید ذکر شده، امکان ابتلا به سرطان، افسردگی و مرض قند را کاهش می‌دهند و به دلیل برابری میزان آمینه اسید آن با گوشت قرمز، تغذیه مناسبی برای ورزشکاران نیز محسوب می‌شود.

رستوران‌های دریایی,تخفیف رستوران ها,رستوران دارای تخفیف

3 . فودکورت
شاید در ذهن‌تان این سوال شکل بگیرد که غذای سالم چه ربطی به فودکورت دارد؟ خوبی رفتن به فودکورت در این است که به دلیل تنوع بالای آن، هم شما که به دنبال غذای سالم هستید به غذای مورد نظرتان می‌رسید و هم بقیه مجبور نیستند از همان گروه غذایی انتخاب کنند. فودکورت به مکان‌هایی گفته می‌شود که تعدادی رستوران در آن  فضای خود را با یکدیگر به اشتراک گذاشته‌اند و تنوع غذایی آن از فست فود گرفته تا غذاهای مردم دیگر کشورها را می‌توانید در آن پیدا کنید.

فودکورت,تخفیف رستوران ها,رستوران دارای تخفیف

4. سالادبار
سالادبارها بهترین انتخاب برای افرادی هستند که به دنبال غذاهای سالم می‌گردند. اگر فکر می‌کنید با خوردن سالاد سیر نمی‌شوید، سخت در اشتباهید! چون سالادبارها معمولا این اجازه را به شما می‌دهند که هر چقدر که بشقاب‌تان جا دارد، سالاد بکشید و حجم زیادی از میوه و سبزیجات را به شکم‌تان هدایت کنید!

از طرف دیگر، همه سالادها فقط از میوه و سبزی تشکیل نشده‌اند، بلکه انواعی از سالادها مثل سالاد سزار، سالاد مکزیکی و سالاد ماکارونی دارای مقدار زیادی از مواد پروتئینی هستند و غذاهای مغذی به شمار می‌روند.

سالادبار,تخفیف رستوران ها,رستوران دارای تخفیف نت برگ,تخفیف رستوران ها,رستوران دارای تخفیف

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار