تبلیغات

واکنش متفاوت کاربران به چالش «فرزندت کجاست؟» +تصاویر

کد خبر: 261090تاریخ انتشار : ۱۳:۰۲:۴۲ - یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

فارغ از حاشیه‌های سیاسی ماجرا، برخی از کاربران خوش ذوق شبکه‌های اجتماعی از زاویه دیگری به چالش «#فرزندت_کجاست؟» نگاه کرده و پرداخته‌اند.

چند وقتی است که چالشی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به راه افتاده است تحت عنوان «#فرزندت_کجاست؟». این چالش از مقامات، مسئولان، وزیران و اعضای هیات دولت، نمایندگان مجلس و شخصیت‌های سیاسی و اجتماعی مختلف دعوت کرده است، ضمن اینکه از محل سکونت فرزندشان خبر دهند از وضعیت تحصیلی و شغلی آن‌ها گفته و مردم را درباره شرایط فرزندانشان آگاه کنند.

این چالش به منظور شفاف‌سازی شرایط زندگی فرزندان مسئولان مختلف کشور در فضای رسانه‌ای و میان مردم به راه افتاده است. پاسخ‌های مسئولین به این چالش با واکنش‌های مثبت و منفی و حاشیه‌های بسیاری همراه بوده است.

اما فارغ از حاشیه‌های سیاسی ماجرا، برخی از کاربران خوش ذوق شبکه‌های اجتماعی از زاویه دیگری به این چالش نگاه کرده‌اند و با مطرح کردن شرایط خانواده شهدا، سعی کرده‌اند به مسئولینی که در شرایط سخت اقتصادی جامعه، فرزندانشان را در شرایط رفاهی بالا و در بهترین شهر‌های دنیا اقامت داده‌اند، تلنگر بزنند. نمونه‌هایی از واکنش مردمی به این چالش در ادامه قابل مشاهده است:

www.dustaan.com واکنش متفاوت کاربران به چالش «فرزندت کجاست؟» +تصاویر www.dustaan.com واکنش متفاوت کاربران به چالش «فرزندت کجاست؟» +تصاویر www.dustaan.com واکنش متفاوت کاربران به چالش «فرزندت کجاست؟» +تصاویر www.dustaan.com واکنش متفاوت کاربران به چالش «فرزندت کجاست؟» +تصاویر www.dustaan.com واکنش متفاوت کاربران به چالش «فرزندت کجاست؟» +تصاویر www.dustaan.com واکنش متفاوت کاربران به چالش «فرزندت کجاست؟» +تصاویر www.dustaan.com واکنش متفاوت کاربران به چالش «فرزندت کجاست؟» +تصاویر www.dustaan.com واکنش متفاوت کاربران به چالش «فرزندت کجاست؟» +تصاویر www.dustaan.com واکنش متفاوت کاربران به چالش «فرزندت کجاست؟» +تصاویر www.dustaan.com واکنش متفاوت کاربران به چالش «فرزندت کجاست؟» +تصاویر www.dustaan.com واکنش متفاوت کاربران به چالش «فرزندت کجاست؟» +تصاویر www.dustaan.com واکنش متفاوت کاربران به چالش «فرزندت کجاست؟» +تصاویر www.dustaan.com واکنش متفاوت کاربران به چالش «فرزندت کجاست؟» +تصاویر www.dustaan.com واکنش متفاوت کاربران به چالش «فرزندت کجاست؟» +تصاویر www.dustaan.com واکنش متفاوت کاربران به چالش «فرزندت کجاست؟» +تصاویر www.dustaan.com واکنش متفاوت کاربران به چالش «فرزندت کجاست؟» +تصاویر www.dustaan.com واکنش متفاوت کاربران به چالش «فرزندت کجاست؟» +تصاویر www.dustaan.com واکنش متفاوت کاربران به چالش «فرزندت کجاست؟» +تصاویر www.dustaan.com واکنش متفاوت کاربران به چالش «فرزندت کجاست؟» +تصاویر www.dustaan.com واکنش متفاوت کاربران به چالش «فرزندت کجاست؟» +تصاویر

/باشگاه خبرنگاران

پربیننده ترین مطالب روز

نحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار