تبلیغات

لیست بازیکنان استقلال برای دیدار مقابل پارس جنوبی

لیست بازیکنان استقلال برای دیدار مقابل پارس جنوبی : سید مهدی رحمتی، خسرو حیدری، میلاد زکی پور، علی کریمی، مارکوس نیومایر، فرشید اسماعیلی، الحاجی گرو، روح الله باقری، مرتضی تبریزی، آرمین سهرابیان، همام طارق، وریا غفوری، سید حسین حسینی، حسین حیدری، پژمان منتظری، فرشاد محمدی مهر، سینا خادم پور، شاهین طاهرخانی، محمد دانشگر و رضا آذری.

www.dustaan.com لیست بازیکنان استقلال برای دیدار مقابل پارس جنوبی

وینفرد شفر در کنفرانس خبری پیش از دیدار با پارس جنوبی: اشک‌ریختن کودک ۵ساله در ورزشگاه خوب نیست/اولین بار است که در شهر جم و این منطقه هستم و خیلی خوشحالم که اینجا حضور دارم / فردا بازی سختی خواهیم داشت / هوا به دلیل اینکه اینجا ارتفاع بیشتری داردگرم‌تر خواهد بود. /می‌دانیم حریف سفت و محکم است. /زمانی که در منزل بودم، بازی‌های قبلی پارس را دیدم / دقیقا نمی‌دانم فردا کدام بازیکنان قرار است بازی کنند/ امیدوارم بازی خوبی از هر دو تیم شاهد باشیم.

نحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار