تبلیغات

بیماری سرطان سینه اسماء اسد همسر بشار اسد + عکس

اسماء اسد

بیماری سرطان سینه اسماء اسد همسر بشار اسد رئیس جمهور سوریه

اسماء اسد همسر بشار اسد به بیماری سرطان سینه مبتلا شد .

بیماری سرطان سینه که چند سالیست از فراوانی آن میان دختران و زنان زیاد به گوش میخورد این بار دامن اسماء اسد همسر بشار اسد رئیس جمهور سوریه را گرفته است .

بیماری سرطان سینه همسر بشار اسد خانم اسماء اسد توسط صفحه فیسبوک رئیس جمهور سوریه اطلاع رسانی شد که به گفته آن به زودی تشخیص داده و در حال درمان اولیه آن است .

ریاست جمهوری سوریه در صفحه خود در فیسبوک اعلام کرد که اسماء اسد ، همسر بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه به سرطان سینه دچار شده است.

اسماء اسد و بشار اسد

اسماء اسد در حال درمان

صفحه ریاست جمهوری سوریه تصاویری از اسماء اسد در کنار همسرش در هنگام درمان وی را منتشر و اعلام کرد : با قدرت، اطمینان و ایمان، خانم اسماء اسد مرحله اولیه درمان سرطان سینه را که زودهنگام تشخیص داده شد، آغاز کرده است. ریاست جمهوری و تیم آن از صمیم قلب برای وی شفای عاجل را آرزو می‌کنند.

اسما اسد همسر بشار اسد رئیس جمهور سوریه و بانوی اول سوریه است . او فارغ‌التحصیل رشته علوم کامپیوتر از دانشگاه کینگز لندن است. بشار اسد و همسرش سه فرزند با نام های حافظ , زین و کریم دارند .

شارژ همراه اول رایگان

 

شارژ ایرانسل رایگان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار