نخست وزیر سابق بلژیک ترامپ را مسخره کرد: فقط بگو پوتین از تو چه می‌ داند!

تبلیغات

نخست وزیر سابق بلژیک ترامپ را مسخره کرد: فقط بگو پوتین از تو چه می‌ داند!

کد خبر: 239257تاریخ انتشار : ۱۳:۰۹:۳۱ - دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷

ورهوفستات عضو پارلمان اروپا با لحنی تمسخر آمیز خطاب به ترامپ که دست به سینه نشسته و ظاهرا در حال گوش دادن است، نوشت: «فقط به ما بگو که ولادیمیر (پوتین، رئیس جمهوری روسیه) چه اطلاعاتی درباره تو دارد. شاید بتوانیم کمکت کنیم.»

www.dustaan.com نخست وزیر سابق بلژیک ترامپ را مسخره کرد: فقط بگو پوتین از تو چه می‌ داند!

«خی ورهوفستات» (Guy Verhofstadt) عضو پارلمان اروپا و نخست وزیر سابق بلژیک «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا را مسخره کرد.

به گزارش ایرنا، ورهوفستات مذاکره کننده ارشد اروپا در مذاکرات خروج انگلیس از اتحادیه اروپا (برگزیت) در صفحه کاربری اش درتوئیتر، عکسی را از اجلاس گروه ۷ در ایالت کِبِک کانادا به اشتراک گذاشت که در آن «آنگلا مرکل» صدر اعظم آلمان درحالی که در یک طرف میز به همراه سران برخی دیگر از کشورها ایستاده اند، به ترامپ که در طرف دیگر میز نشسته خیره شده است.

ورهوفستات که همچنین رئیس «اتحاد لیبرالها و دموکراتها برای گروه اروپا»(ALDE) در پارلمان اروپا است، با لحنی تمسخر آمیز خطاب به ترامپ که دست به سینه نشسته و ظاهرا در حال گوش دادن است، نوشت: «فقط به ما بگو که ولادیمیر (پوتین، رئیس جمهوری روسیه) چه اطلاعاتی درباره تو دارد. شاید بتوانیم کمکت کنیم.»

وی ظاهرا به تحقیقات درباره دخالت ادعایی روسیه در انتخابات سال ۲۰۱۶ میلادی اشاره داشت که به پیروزی ترامپ منجر شد.

نخست وزیر سابق بلژیک در توئیت دیگری به طعن و با لحنی هشدار آمیز خطاب به رئیس جمهوری آمریکا گفت: ترامپ! اگر یک بار دیگر موضوع احمقانه ای را توئیتی کنی تلفن همراهت را توقیف می کنیم.

عکسی را که ترامپ را در مقابل مرکل و دیگر متحدان اروپایی و آسیایی اش نشان می دهد، نخست دفتر آنگلا مرکل روز شنبه منتشر کرد و به سرعت در فضای مجازی دست به دست شد و بسیاری از کاربران اشاره کردند که این تصور تنش در روابط مرکل و ترامپ را نشان می دهد.

در این نشست با وجودی که «جاستین ترودو» نخست وزیر کانادا اعلام کرد که همه هفت کشور این گروه بیانیه نهایی را امضا کرده اند، ترامپ گفت که امضای خود را پس گرفته است.

بعد از این که ترامپ اجلاس را ترک کرد، ترودو از اعمال تعرفه های آمریکا علیه صنعت فولاد و آلومینیوم کانادا انتقاد کرد و این تصمیم را که به گفته ترامپ بر اساس مسائل امنیت ملی اتخاذ شده است، «توهین آمیز» خواند. وی همچنین وعده داد اقدام آمریکا را با اعمال تعرفه های مشابه تلافی کند. این موضوع باعث شد که ترامپ هم در مجموعه توئیت هایی به ترودو پاسخ دهد.

«لَری کودلو» مشاور عالی اقتصادی رئیس جمهوری آمریکا، نخست وزیر کانادا را عامل شکست اجلاس گروه ۷معرفی کرد.

گروه ۷ متشکل از هفت کشور بزرگ صنعتی جهان است که در سال ۱۹۷۵ با حضور شش کشور آلمان، فرانسه، ایتالیا، ژاپن، انگلیس و آمریکا تشکیل شد و پس از آن کانادا به عنوان هفتمین کشور به آن ها پیوست. اجلاس این گروه روزهای جمعه و شنبه این هفته برگزار شد.

پربیننده ترین مطالب روز

www.dustaan.com نخست وزیر سابق بلژیک ترامپ را مسخره کرد: فقط بگو پوتین از تو چه می‌ داند! فیلم/ درگیری شدید لفظی سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل www.dustaan.com نخست وزیر سابق بلژیک ترامپ را مسخره کرد: فقط بگو پوتین از تو چه می‌ داند! فیلم تجاوز وحشیانه داعش به دو خواهر اهل سنت عراقی www.dustaan.com نخست وزیر سابق بلژیک ترامپ را مسخره کرد: فقط بگو پوتین از تو چه می‌ داند! تیپ دیدنی سارا و نیکا در مراسم اکران خصوصی یک فیلم +تصاویر www.dustaan.com نخست وزیر سابق بلژیک ترامپ را مسخره کرد: فقط بگو پوتین از تو چه می‌ داند! بلایی که در غسالخانه بر سر جنازه زنی آمد! www.dustaan.com نخست وزیر سابق بلژیک ترامپ را مسخره کرد: فقط بگو پوتین از تو چه می‌ داند! رسوایی عروس خانم ساعتی قبل از مراسم ازدواج در مشهد www.dustaan.com نخست وزیر سابق بلژیک ترامپ را مسخره کرد: فقط بگو پوتین از تو چه می‌ داند! تقاضای شرم‌ آور شوهر از زن جوانش +عکس www.dustaan.com نخست وزیر سابق بلژیک ترامپ را مسخره کرد: فقط بگو پوتین از تو چه می‌ داند! «خاطره قدرت»؛ دختر کاپیتان مسعود قدرت خلبان ایرباس٣٢٠ ایرعربیا شد +عکس www.dustaan.com نخست وزیر سابق بلژیک ترامپ را مسخره کرد: فقط بگو پوتین از تو چه می‌ داند! خلاصه شب بیست و چهارم ماه عسل با حضور میثم و همسرش/ درمان یک بیمار سرطانی با عشق به زندگی www.dustaan.com نخست وزیر سابق بلژیک ترامپ را مسخره کرد: فقط بگو پوتین از تو چه می‌ داند! فیلم/ دختر ۳ ساله ای که در زمان خاکسپاری زنده شد! www.dustaan.com نخست وزیر سابق بلژیک ترامپ را مسخره کرد: فقط بگو پوتین از تو چه می‌ داند! خانم مجری بخاطر خودروی گرانقیمتش به شهرت رسید! +تصاویر www.dustaan.com نخست وزیر سابق بلژیک ترامپ را مسخره کرد: فقط بگو پوتین از تو چه می‌ داند! از علی شوهرم خواستم طلاقم دهد چون دوستش دست از سرم بر نمی داشت! www.dustaan.com نخست وزیر سابق بلژیک ترامپ را مسخره کرد: فقط بگو پوتین از تو چه می‌ داند! برای ثبت‌ نام طرح ترافیک ۹۷ کلیک کنید

مطالب مشابه

نخست وزیر کانادا به ترامپ چه هدیه ای داد؟ + عکسنخست وزیر کانادا به ترامپ چه هدیه ای داد؟ + عکسنخست‌ وزیر کانادا دیدارش با ترامپ را لغو کردنخست‌ وزیر کانادا دیدارش با ترامپ را لغو کردترامپ: چون انگلیسی ها کاخ سفید را در ۱۸۱۲ آتش زدند، من تعرفه های گمرکی علیه کانادا وضع کردمترامپ: چون انگلیسی ها کاخ سفید را در ۱۸۱۲ آتش زدند،…وقتی ترامپ نظم جلسه جنسیتی را هم به‌ هم زد و مورد تمسخر زنان قرار گرفت! +عکسوقتی ترامپ نظم جلسه جنسیتی را هم به‌ هم زد و مورد…حمله تند رئیس جمهور روسیه به مخالفان دونالدترامپحمله تند رئیس جمهور روسیه به مخالفان دونالدترامپخوشگذرانی نخست وزیر ژاپن با ترامپ! +تصویرخوشگذرانی نخست وزیر ژاپن با ترامپ! +تصویر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار