تبلیغات

آخرین وضعیت پرونده آزار دانش‌ آموزان

هفت دانش‌آموز قربانی آزار و اذیت ناظم مدرسه در تهران دچار آسیب روانی شده‌اند. جلسه تحقیق از متهم و دانش‌آموزان در دادسرای ارشاد برگزار شد.

به گزارش صبحانه،این پرونده با شکایت اولیای 15 دانش‌آموز پسر یکی از مدارس غیرانتفاعی غرب تهران که قربانی آزارو اذیت معاون مدرسه شده بودند در دادسرای ارشاد تهران مطرح و تحقیقات آغاز شد.

با دستور قضایی معاون مدرسه بازداشت و روانه زندان شد. این در حالی است که جلسات تحقیق در دادسرای ارشاد از متهم پرونده ادامه پیدا کرد.

در یکی از این جلسات دادستان تهران حضور داشت. همچنین بازپرس پرونده از متهم، دانش‌آموزان و خانواده آنها نیز تحقیقات انجام داد و دانش‌آموزان به پزشکی قانونی معرفی شدند.

مهدی صابری، رئیس بخش معاینات روانپزشکی، سازمان پزشکی قانونی کشور درباره بررسی ‌های پزشکی قانونی از قربانیان این پرونده به ایرنا گفت: هفت نفر از دانش‌آموزان حادثه غیراخلاقی دبیرستان تهران، برای انجام معاینات روانشناسی به پزشکی‌قانونی مراجعه و پس از معاینه آنها مشخص شد که دچار آسیب روانی شده‌اند.

وی در مورد سن دانش‌آموزان مراجعه‌کننده به پزشکی قانونی هم گفت: آنان در پایه هفتم و هشتم تحصیل می‌کنند و حدود 13 تا 14 ساله‌اند.

با توجه به سوال‌هایی که از این دانش‌آموزان پرسیده شد، متوجه شدیم که آنها تجربه اذیت و آزارهای جنسی را نداشتند. در واقع مطالبی که از سوی متهم به آنها گفته شده برای آنها جذاب بود و موجب کنجکاوی آنها شده و از آنها سوء‌استفاده شده است./جام جم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار