تبلیغات

کی‌روش: از بازی تهاجمی ایران راضی هستم

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: از دیدن هواداران در ورزشگاه کازان و حمایت از تیم ایران خوشحال شدم. از فوتبال تهاجمی ایران راضی و خوشحال بودیم.

کارلوس کی‌روش در نشست خبری پس از دیدار تدارکاتی مقابل روسیه اظهار داشت: برای ما بازی و تمرین خوبی بود. رویارویی با روسیه فرصت عالی جهت کسب تجربه خوب و بهتر بین‌المللی است.
وی ادامه داد: از بازی امشب خوشحالم و امیدوارم تماشاگران هم چنین احساسی را داشته باشند. من هم مانند سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه باید تصمیمات زیادی را تا پیش از آغاز جام جهانی 2018 بگیرم. در نیمه اول بازیکنان ایران تا اندازه‌ای محدود بودند، اما در نیمه دوم حرکت بیشتری کردند. بازی هم شکل بهتری به خود گرفت و جذاب‌تر شد.
سرمربی تیم ملی کشورمان در مورد اینکه چرا آزمون مانند تیم ملی نمی‌تواند در باشگاهش گلزنی کند گفت: آزمون بازیکن مستعد و جوانی است. تیم برای او یک چالش است و اینجا انگیزه مضاعفی را دریافت می‌کند. با بازیکنان جوان زیادی کار کرده‌ام. فکر می‌کنم که آزمون با به دست‌آوردن تجربه بیشتری بازیکن باثبات‌تری می‌شود. در واقعیت سردار آزمون از روبین‌کازان رفت و دوباره به این تیم بازگشت. این یک آزمایش برای آزمون است و فکر می‌کنم امتحان خود را پس خواهد داد.
کی‌روش در ادامه با اشاره به محل بازی دوستانه روسیه و ایران خاطر نشان کرد: می‌خواستیم کازان را به‌عنوان محلی جهت آماده‌سازی جام جهانی 2018 روسیه مورد آزمایش قرار دهیم. کازان انتخاب اول ما بود و خوشبختانه امکانات مناسبی داشت. متأسفانه به دلیل مسائلی که در اختیار ما نیست نمی‌توانیم در کازان بمانیم. باید محل دیگری را برای کمپ ایران در جام جهانی انتخاب کنیم.
وی ادامه داد: از دیدن هواداران در ورزشگاه کازان و حمایت از تیم ایران خوشحال شدم. از فوتبال تهاجمی ایران راضی و خوشحال بودیم. همچنین می‌خواهم از سازمان‌دهندگان این بازی دوستانه تشکر کنم. برای شما و تیم ملی فوتبال روسیه در جام جهانی 2018 آرزوی موفقیت و پیروزی می‌کنم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار