تبلیغات

مردان ثروتمند همیشه با مدل‌ها ازدواج نمی‌کنند

برترین‌ها: بیشتر افراد فکر می‌کنند مردان ثروتمند و مشهور با زنان زیبا و جذاب، اما احمق و کم هوشی ازدواج می‌کنند که با یک سگ کوچک در دست، هر روز از یک سالن زیبایی به سالن دیگر می‌روند. اما این اصلا درست نیست. بیشتر همسران آن‌ها، زنان موجه و تحصیل کرده‌ای هستند که غیر از ظاهر، علایق دیگری هم در زندگی دارند. در این مطلب چند نمونه از این زوج‌های خوشبخت را مشاهده می‌کنید که ثابت می‌کند این کلیشه اشتباه است.

ریچارد برانسون (Richard Branson) و جون تمپلتن (Joan Templeman)


ریچارد برانسون بنیانگذار گروه شرکت‌های ویرجین، ریسک کردن و سبک زندگی جسورانه را دوست دارد، اما نه در مورد تشکیل خانواده. اودر اواخر دهه ۷۰ با همسرش آشنا شد. آن‌ها اکنون دو فرزند زیبا دارند و چند دهه است که زندگی شاد و خوشبختی در کنار هم دارند.

مردان ثروتمند همیشه با مدل‌ها ازدواج نمی‌کنند شان پارکر (Sean Parker) و الکساندرا لیناس (Alexandra Lenas)

شان پارکر، بنیانگذار فیسبوک و خواننده جوان، الکساندرا لیناس در سال ۲۰۱۳ ازدواج کردند و یکی از تماشایی‌ترین مراسم عروسی در تاریخ را داشتند که ۹ میلیون دلار برای آن هزینه کردند. آن‌ها اکنون دو فرزند دارند.

مردان ثروتمند همیشه با مدل‌ها ازدواج نمی‌کنند

روپرت مرداک (Rupert Murdoch) و جری هال (Jerry Hall)


روپرت مالک شرکت‌های سینمایی و نشریات زیادی در بسیاری از کشور‌های جهان است. این اولین ازدواج روپرت یا جری نیست. روپرت زیاد کار می‌کند به همین دلیل همسران قبلی او نتوانستند با او کنار بیایند. اما اکنون ۱۰ فرزند با سنین مختلف دارند و بسیار خوشبخت به نظر می‌رسند.

مردان ثروتمند همیشه با مدل‌ها ازدواج نمی‌کنند

کوین و نیکول سیستروم (Systrom)


کوین سیستروم بنیانگذار اینستاگرام است و با کمک همسرش نیکول، این پلتفرم رسانه اجتماعی را به اینجا رسانده است. نیکول الهام بخش کوین در ایجاد فیلتر‌ها و بسیاری از ویزگی‌های مهم اینستاگرام بوده است. آن‌ها در دانشگاه آشنا شده و در سال ۲۰۱۵ ازدواج کردند.

مردان ثروتمند همیشه با مدل‌ها ازدواج نمی‌کنند کریستوفر نولان (Christopher Nolan) و اما توماس (Emma Thomas)

کریستوفر و اما در دوران دانشجویی ازدواج کرده و از آن زمان با هم هستند. اما از همه تلاش‌های خلاقانه شوهرش حمایت می‌کند و گاهی به عنوان تهیه کننده فیلمهایش فعالیت می‌کنند. آن‌ها ۴ فرزند دارند.

مردان ثروتمند همیشه با مدل‌ها ازدواج نمی‌کنند استیون سودربرگ (Steven Soderberg) و جولز اسنر (Jules Asner)

استیون سوربرگ فیلم‌های دنی اوشن را نوشته است. جولز به این او در ایجاد نقش‌های زن فیلم هایش کمک کرده است. آن‌ها ۱۵ سال است که ازداواج کرده اند.

مردان ثروتمند همیشه با مدل‌ها ازدواج نمی‌کنند

ریدلی اسکات (Ridley Scott) و جیانینا فاسیو (Giannina Facio)


ریدلی اسکات نویسنده فیلم‌های زیادی است. این سومین ازدواج اوست. اسکات بعد از جدایی از همسر دومش، کارهای زیادی را آغاز کرد با هنگام کار در فیلم سینمایی طوفان سفید (White Squall) با بازیگری به نام جیانینا فاسیو آشنا شد و اکنون بیش از ۲۰ سال است که با هم زندگی می‌کنند.

مردان ثروتمند همیشه با مدل‌ها ازدواج نمی‌کنند

جورج لوکاس (George Lucas) و ملودی هابسون (Mellody Hobson)


جورج و مودی ۵ سال پیش با هم ازدواج کردند. آن‌ها یک دختر و سه فرزندخوانده دارند. باوجود قد بلند ملودی این زوج در کنار هم بسیار دوست داشتنی هستند.

مردان ثروتمند همیشه با مدل‌ها ازدواج نمی‌کنند جیمی ولز (Jimmy Wales) و کیت گاروی (Kate Garvey)

جیمی ولز بنیانگذار دانشنامه آزاد ویکیپدیا است. کیت منشی تونی بلر بوده و در سال ۲۰۱۱ با جیمی آشنا شده است. آن‌‌ها یک سال بعد ازدواج کردند و یک دختر دارند. این زوج بسیار خوشبخت به نظر می‌رسند.

مردان ثروتمند همیشه با مدل‌ها ازدواج نمی‌کنند


این زنان ثابت کردند که حتی اگر با یک میلیاردر ازدواج کنید، هنوز هم باید با توسعه کسب و کار، خواندن کتاب‌های جدید و آشنایی با افراد جدید روی خودتان کار کنید. این کلیشه که مردان ثروتمند زنان خود را فقط بر اساس ظاهر انتخاب می‌کنند قدیمی و غلط است. امروزه مهمترین چیز شخصیت فرد است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار