تبلیغات

ویزای روسیه، آرزوی دست‌نیافتنی هلند!

با پیروزی پرگل سوئد برابر لوگزامبورگ، دیگر تقریبا حذف هلند از بازی های جام جهانی روسیه 2018 قطعی شده است.

دیشب سوئد موفق شد با 8 گل لوگزامبورگ را مغلوب کرده تا موقتا بالاتر از فرانسه در صدر گروه اول رقابت های مقدماتی جام جهانی روسیه از قاره اروپا قرار بگیرد.
با این حساب و با توجه به 19 امتیازی شدن سوئد، هلند 13 امتیازی باید هر 2 بازی خود برابر بلاروس و بازی پایانی برابر سوئد را با اختلاف گل فراوان پیروز شود زیرا با پیروزی امشب سوئد تفاضل این تیم 18 شد و تفاضل لاله های نارنجی در حال حاضر بدون احتساب بازی برابر بلاروس 5 است.
البته بازی آخر لاله های نارنجی برابر سوئد است و از این حیث که گل های زده هلند به معنای گل های خورده سوئد و کاهش تفاضل این تیم است شرایط کمی به سود هلند خواهد بود اما جبران این تفاضل در طی 2 بازی از سوی هلند که خیلی هم آماده نیست بیشتر شبیه یک رویاست.
فرض بعدی، شکست فرانسه در 2 بازی برابر بلغارستان و بازی آخر خانگی برابر بلاروس است که گرچه این امر بسیار غیرمحتمل است، اما نکته ناگوار بعدی برای هلند افزایش امتیازات بلغارستان 12 امتیازی و مطرح شدن نام این تیم به عنوان مدعی صعود است.
پس منطقا از بین فرانسه و هلند یکی جام جهانی روسیه را از خانه تماشا می کند مگر آنکه اتفاقات غیرممکنی رخ داده و هلند 2 بازی آخر خود را با نتایج رویایی پیروز شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار