تبلیغات

کلاهبرداری سه و نیم میلیاردی از مجید جلالی

کلاهبرداری سه و نیم میلیاردی از مجید جلالی

به گزارش اولی ها: بر اساس خبرهای منتشر شده مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال پیکان به دنبال خرید یک خانه طعمه یک کلاهبرداری میلیاردی شده است.

کلاهبرداری میلیاردی از مجید جلالی

کلاهبرداری میلیاردی از مجید جلالی

مجید جلالی مربی اخلاق مدار فوتبال ایران تمام پس انداز دوران فوتبالی خود حدود سه ونیم میلیارد تومان را به فروشنده ای داده تا آپارتمانی را پیش خرید کند. گویا این آپارتمان از سوی فروشنده که حالا مشخص شده کلاهبردار است به چند نفر دیگر نیز فروخته شده است و مبلغی که آقا مجید به فروشنده برای خرید این ملک پرداخت کرده به یغما رفته محسوب می شود.

جلالی که امسال سال دشواری را در پیکان پشت سر گذاشته و با موفقیت تیمش را در جمع مدعیان لیگ نگه داشته است، در ماه های گذشته فشار ذهنی زیادی را از این بابت متحمل شده اما تلاش کرده که این مساله تاثیری روی کارش نگذارد.

نکته جالب اینکه یکی از خوانندگان مشهور ایران هم در این ماجرا مثل جلالی متحمل ضرر سنگینی شده و او هم از طریق مراجع قضایی به دنبال احقاق حق خود است. اگر چه تا امروز موفقیتی در این زمینه رخ نداده و فعلا این افراد رسما مال باخته محسوب می شوند.

همچنین بخوانید: رابطه ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده

برای شارژ رایگان همراه اول ، ایرانسل و رایتل کلیک کنید .

loading...

loading...

tweet

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار