یکشنبه ۸ بهمن مدارس کدام شهرها تعطیل است؟

تبلیغات

یکشنبه ۸ بهمن مدارس کدام شهرها تعطیل است؟

کد خبر: 203562تاریخ انتشار : ۲۱:۳۷:۵۱ - شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶

به علت بارش برف و سرمای هوا مدارس برخی از شهرهای اردبیل و کردستان فردا یکشنبه ۸ بهمن ۹۶ تعطیل اعلام شده است.

روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام کرد:

،

روز یکشنبه ۸ بهمن تمام مقاطع تحصیلی در اردبیل ، مشکین شهر ، رضی ، لاهرود ، مرادلو و گرمی مغان در نوبت صبح به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل است.

اطلاعیه آموزش و پرورش استان کردستان در خصوص تعطیلی مدارس در روز یکشنبه

به علت بارش برف، برودت هوا و احتمال یخبندان، بر اساس تصمیم فرمانداران، فردا (یکشنبه) برخی از مدارس استان کردستان بشرح ذیل در نوبت صبح تعطیل است:

قروه و منطقه سریش آباد: همه مدارس مقاطع مختلف تحصیلی در سطح شهر و روستا

دهگلان: همه مدارس مقاطع مختلف تحصیلی سطح شهر و روستا

بیجار و منطقه کرانی: همه مدارس مقاطع مختلف تحصیلی سطح شهر و روستا

سنندج و منطقه کلاترزان : مراکز پیش دبستانی و مدارس مقطع ابتدایی سطح شهر و همه مدارس مقاطع مختلف تحصیلی روستایی.

مدارس مناطق کوهستانی گلستان تعطیل شد

مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان گفت: یکشنبه تمام مدارس مناطق صعب العبور و کوهستانی گلستان به دلیل برودت هوا تعطیل است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش استان گلستان، محمد رضا وطنی اظهار کرد: یکشنبه تمامی مدارس مناطق صعب العبور و کوهستانی گلستان به دلیل برودت هوا تعطیل است.

وی افزود: بارش برف، سرمای شدید و برودت بالای هوا، موجب شد تا مدارس این مناطق فردا ۸ بهمن ماه، در دو نوبت صبح و عصر تعطیل شود.

وی افزود: چنانچه تعطیلی این مدارس در روزهای بعد نیز تمدید شود، مراتب از طریق رسانه‌ها به عموم مردم اعلام خواهد شد.

تمامی مدارس استان قزوین فردا یکشنبه تعطیل است

قزوین- مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: به دلیل تداوم بارش برف و سرما و یخبندان معابر، مدارس تمامی مقاطع تحصیلی در استان قزوین فردا یکشنبه در نوبت صبح تعطیل است.

سالار قاسمی اظهارداشت: به دلیل بارش برف که از صبح امروز شنبه آغاز شده و همچنان ادامه دارد در تمامی شهرستانهای استان بویژه مناطق کوهستانی شاهد کولاک و یخبندان هستیم که این بارشها بر اساس اعلام هواشناسی تا عصر فردا یکشنبه نیز ادامه خواهد داشت.

وی بیان کرد: به دلیل بارش شدید برف و برودت هوا مدارس ابتدایی نواحی یک و دو قزوین و شهرستان البرز و همچنین مدارس تمامی مقاطع سایر مناطق استان قزوین، امروز شنبه ۷ بهمن در نوبت بعدازظهر تعطیل شد.

به گزارش مهر، مدیرکل آموزش و پرورش قزوین تصریح کرد: با توجه به برودت هوا و بارش شدید برف و یخ زدگی معابر با اعلام ستاد مدیریت بحران همه مدارس تمامی مدارس ابتدایی و متوسطه اول و دوم در نواحی ۱۴ گانه استان در نوبت صبح روز یکشنبه مورخ ۸ بهمن ماه ۹۶ تعطیل است.

قاسمی تصریح کرد: تصمیم گیری در خصوص تعطیلی نوبت عصر مدارس تا ظهر فردا اعلام می شود.

تمامی مقاطع تحصیلی شهر همدان فردا یکشنبه در نوبت صبح تعطیل است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش همدان، به علت بارش برف، برودت هوا و لغزندگی معابر و راه های مواصلاتی و به جهت جلوگیری از آسیب دیدگی دانش آموزان و فرهنگیان، تمامی مقاطع تحصیلی در نواحی یک و۲ شهرهمدان و شهرستان رزن، کبودرآهنگ، اسدآباد، فامنین، بهار و مناطق سردرود، قروه درجزین، گل تپه، قهاوند، لالجین تعطیل است.

همچنین مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی در شهرستان تویسرکان، نهاوند و مناطق قلقل رود و خزل در نوبت صبح فردا یکشنبه ۸ بهمن ماه تعطیل اعلام می شود.

مدارس شهرستان رزن روز یکشنبه در نوبت صبح تعطیل است

مدارس شهرستان رزن بدلیل بارش برف و برودت هوا روز یکشنبه در نوبت صبح تعطیل است.

www.dustaan.com یکشنبه  ۸ بهمن مدارس کدام شهرها تعطیل است؟

یکشنبه ۸ بهمن مدارس کدام شهرها تعطیل است؟

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار