خان های بالیوود که حاضر به دیدار با نتانیاهو نشدند

تبلیغات

خان های بالیوود که حاضر به دیدار با نتانیاهو نشدند

خان های بالیوود که حاضر به دیدار با نتانیاهو نشدند

‘خان’ های بالیوود قهرمان رسانه های اجتماعی هند به دلیل عدم دیدار با نتانیاهو

عدم دیدار خان های بالیوود با نتانیاهو

آمیتاب باچان، بازیگر اسطوره ای سینمای هند و خانواده وی در مراسمی که به اصطلاح برای گسترش روابط فرهنگی هند و رژیم صهیونیستی در بمبئی پایتخت سینمایی هند برگزار شده بود حاضر شده و با نتانیاهو عکس گرفتند اما ‘سه خان’ بالیوود سلمان خان، امیر خان و شاهرخ خان که مسلمان هستند در اعتراض به قتل عام زنان، کودکان و مردان فلسطینی توسط رژیم اشغالگر قدس از حضور در این جلسه خودداری کردند.

واکنش ها به عدم دیدار خان های بالیوود با نتانیاهو خان های بالیوود که حاضر به دیدار با نتانیاهو نشدند خان های بالیوود

افراد و گروه های مختلف هندی در رسانه های اجتماعی این کشور این سه ستاره سینمای هند را قهرمانان واقعی خوانده و این اقدام آنها را ستودند. اما بخشی از رسانه های هند با انتقاد از این اقدام سه خان بزرگ سینمای هند ادعا کردند این افراد به دلیل اینکه نتانیاهو یک یهودی است از دیدار با وی امتناع ورزیده اند.

گروهی دیگر از رسانه های تندرو هند، غیبت خان های بالیوود در جلسه برگزار شده با نتانیاهو را یک اقدام ضد ملی توصیف کرده اند.اما آنگونه که مشاوران گفته اند واقعیت این است که این سه فوق ستاره بالیوود حاضر به دیدار با یک جنایتکار جنگی، یک صهیونیست خونخوار و قاتل کودکان و زنان فلسطینی نشده اند.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سفر شش روزه به هند، روز سه شنبه هفته گذشته به بمبئی رفت و با جمعیت یهودی ساکن آنجا دیدار کرد. وی همچنین در یک مرکز یهودی که در سال ۲۰۰۸ مورد حمله قرار گرفت حضور یافت.

سفر نتانیاهو به هند با واکنش منفی گروه ها و افراد شناخته شده این کشور روبرو شده و تظاهرات متعدد و وسیعی علیه وی در شهرهای مختلف هند برگزار شد.

ایرنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار