تبلیغات

تصاویر زیبا و شگفت انگیز از حباب‌های یخ زده

برترین‌ها: برای بسیاری از افرادی که در کره شمالی زندگی می‌کنند، تحمل سرمای استخوان سوز ژانویه بسیار دشوار است. با این حال یک هنرمند به طرز زیبایی از این هوای سرد استقبال کرده است. هوپ کارتر عکاسی از میشیگان است که مجموعه عکس حباب‌های یخ زده را با عکاسی از زیبایی شگفت انگیز کریستال‌های یخی ایجاد کرده که روی حباب‌های مایع و درخشان تشکیل می‌شوند.

تصاویر زیبا و شگفت انگیز از حباب های یخ زده 


در این مجموعه هم از حباب‌های آماده خریدنی و هم از حباب مخلوط آب و صابون استفاده شده که تقریبا بعد از ۳۰ ثانیه یخ می‌زنند و طرح‌های کریستالی جالبی روی آن‌ها شکل می‌گیرد. هر چه هوا سردتر باشد، حباب‌ها زودتر یخ می‌زنند و چالش اصلی کارتر این است که قبل از اینکه بترکند به سرعت از آن‌ها عکس بگیرد. هرچند بیشتر آن‌ها چند ثانیه بعد می‌ترکند، اما برخی از حباب‌های یخ زده تا چند دقیقه دوام می‌آورند، حتی به گفته عکاس یکی از آن‌ها هفت دقیقه بعد ناپدید شده است.

تصاویر زیبا و شگفت انگیز از حباب های یخ زده 


رمز کارتر برای عکاسی از این گوی‌های برفی شکننده صبر و شکیبایی است. او عکاسی از این زیبایی طبیعی را لذت خالص توصیف می‌کند. کارتر در حال حاضر مجموعه ای شامل ۸۰ عکس ازحباب‌های صابون یخ زده دارد که هیچ یک از آن‌ها شبیه به دیگری نیستند و هرکدام یک اثر هنری منحصر به فرد به شمار می‌روند.

تصاویر زیبا و شگفت انگیز از حباب های یخ زده تصاویر زیبا و شگفت انگیز از حباب های یخ زده تصاویر زیبا و شگفت انگیز از حباب های یخ زدهتصاویر زیبا و شگفت انگیز از حباب های یخ زده تصاویر زیبا و شگفت انگیز از حباب های یخ زده تصاویر زیبا و شگفت انگیز از حباب های یخ زده
 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار