تبلیغات

ترامپ تاکنون به مخالفان خود چه لقب‌هایی داده است؟

سی‌ ان‌ بی سی در مطلبی به بررسی القابی که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا به مخالفان خود داده است، پرداخت.به گزارش پایگاه اینترنتی شبکه سی ان بی سی؛ «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا همواره به دلیل حضور پررنگ در شبکه های اجتماعی به خصوص توئیتر مورد انتقاد بوده است. اما وی همان قدر که در توئیتر فعال است از لقب دادن به مقامات و سران سیاسی عقب نمانده است.
به تازگی موضوع سلامت روانی رئیس جمهور آمریکا سوژه رسانه های جمعی شده است. در این میان باید لقب هایی که او به مخالفان خود می دهد را شمرد. شمارش لقب هایی که ترامپ به مخالفان خود داده است دلیلی بر رفتار کودکانه او نیز هست.
گفته می شود ترامپ با لقب دادن به مخالفان خود سعی در خالی کردن خشمش دارد.

«استیو لااوبالی»
با انتشار کتاب جنجالی «آتش و خشم: داخل کاخ سفید ترامپ» و فاش شدن مصاحبه استیو بنن، مشاور ارشد سابق ترامپ علیه رئیس جمهور آمریکا، او لقب «استیو لا اوبالی» را به مشاور سابق خود داد.

«مرد کوچک راکتی»
ترامپ طی ماه های گذشته بارها به کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در توئیتر حمله کرده است. او در یکی از توئیت های خود در واکنش به آزمایش موشکی پیونگ یانگ، لقب « مرد کوچک راکتی» را به رهبر کره شمالی داد و بارها از این لقب در توئیت هایش علیه او استفاده کرد.

«ال فرانکشتاین»
ترامپ در واکنش به خبر بدرفتاری جنسی «ال فرانکن»، سناتور دموکرات مینه سوتا به او لقب «ال فرانکشتاین» داد. برخی این لقب را یکی از خطاهای توئیتری ترامپ تلقی کرده اند.

«نیویورک تایمز شکست خورده»
ترامپ در یکی از حمله های توئیتری خود به رسانه ها روزنامه نیویورک تایمز را «نیویورک تایمز شکست خورده» لقب داد.

«باب کورکر کوچولو»
باب کورکر، سناتور جمهوری خواه در انتقاد از ترامپ اعلام کرد او آمریکا را به سوی جنگ جهانی سوم سوق می دهد. ترامپ با انتشار توئیتی ضمن مسخره کردن کورکر، لقب «باب کورکر کوچولو» به او داد.

«پوکوهانتس»
الیزابت وارنر، سناتور دموکرات از ایالت ماساچوست ضمن انتقاد از سیاست های مهاجرتی ترامپ، خواستار توجه کاخ سفید به بومیان آمریکا شد. ترامپ در یکی از توئیت های خود لقب «پوکوهانتس» (اسطوره سرخ پوستان آمریکا) را به او داد.

«جف فلیکی»
ترامپ در یکی از توئیت های خود جف فلیک، سناتور جمهوری خواه آریزونا را «جف فلیکی» لقب داد.

«جو روانی» و «مایکا دیوانه»
جو و مایکا دو مجری معروف شبکه ام اس سی ان بی سی هستند که به دلیل انتقاد از ترامپ لقب های «جو روانی» و «مایکا دیوانه» را از رئیس جمهور آمریکا گرفتند.

«هیلاری شیاد»
ترامپ در همه توئیت های خود علیه هیلاری کلینتون، او را«هیلاری شیاد» لقب می دهد.

«تد دروغگو»
لقبی که ترامپ به تد کروز، نامزد سابق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا داد «تد دروغگو» است.

«برنی دیوانه»
ترامپ برای خطاب کردن «برنی سندرز» او را «برنی دیوانه» خواند.

«مارکو کوچولو»
«مارکو کوچولو» لقبی است که ترامپ به مارکو روبیو، رقیب انتخاباتی خود داد.

«جب کم انرژی»
«جب کم انرژی»لقبی است که ترامپ به جب بوش، رقیب انتخاباتی خود داد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار