همسر اردوغان در میان مسلمانان مظلوم میانماری

تبلیغات

همسر اردوغان در میان مسلمانان مظلوم میانماری

امینه اردوغان به همراه چاوش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه برای اطلاع از اوضاع مسلمانان میانمار به بنگلادش سفر کردند.

همسر اردوغان در میان مسلمانان میانمار

مشرق: سازمان ملل متحد و تعدادی دیگر از سازمان‌ها سازگار و سیستماتیک نقض حقوق بشر را در این کشور گزارش داده‌اند، که از این موارد می‌توان به کودکان کار، قاچاق انسانی و عدم آزادی سخنرانی را نام برد.

در جریان دور جدید نسل‌کشی مسلمانان، ۲۰ پسر بچه مسلمان از مدرسه ربوده و پس از قطعه قطعه شدن، اجسادشان به آتش کشیده شده‌است. موج تازه خشونت‌ها در این کشوردر سال۲۰۱۷ پس از آن آغاز شد که شورشیان روهینگیایی روز ۲۵ اوت به چند پست بازرسی پلیس و پایگاه‌های ارتش این کشور حمله کردند. درگیری‌های میان طرفین از آن زمان تاکنون (سپتامبر۲۰۱۷) بیش از ۴۰۰ کشته برجای گذاشته‌است.

همسر اردوغان در میان مسلمانان مظلوم میانماری همسر اردوغان در میان مسلمانان مظلوم میانماری همسر اردوغان در میان مسلمانان مظلوم میانماری همسر اردوغان در میان مسلمانان مظلوم میانماری همسر اردوغان در میان مسلمانان مظلوم میانماری همسر اردوغان در میان مسلمانان مظلوم میانماری همسر اردوغان در میان مسلمانان مظلوم میانماری همسر اردوغان در میان مسلمانان مظلوم میانماری همسر اردوغان در میان مسلمانان مظلوم میانماری همسر اردوغان در میان مسلمانان مظلوم میانماری

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار