تبلیغات

علت اصلی واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان چه بود؟

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس علت عمده حادثه تصادف دانش‌آموزان هرمزگانی را خواب‌آلودگی راننده عنوان کرد.

میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جلسه ویژه (سه‌شنبه 14 شهریور) کمیسیون متبوعش برای بررسی حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان هرمزگانی، اظهار داشت: در این جلسه ابعاد گوناگون حادثه با حضور مسئولان وزارت آموزش و پرورش، راه و شهرسازی و بهداشت و درمان بررسی شد.

 
وی با بیان اینکه در این جلسه گزارش‌های مسئولان ذیربط استماع و نمایندگان نیز نقطه نظرات و سوالات خود را مطرح کردند، افزود: حاضران در این جلسه به اتفاق آراء علت عمده حادثه را خواب آلودگی راننده اتوبوس تشخیص دادند.
 
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس ادامه داد: همچنین حاضران در این جلسه به این نتیجه رسیدند که اگر دانش‌آموزان کمر‌بند‌های ایمنی خود را بسته بودند از شدت و میزان خسارات جانی کاسته می‌شد.
 
میرزاده تصریح کرد: در این جلسه مقرر شد تا اعضای کمیسیون آموزش و عمران مجلس جلسه مشترکی را پس از سر‌کشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه تشکیل دهند تا ابعاد دیگر این حادثه بررسی شود. 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار